PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31860}

Majestic

The Majestic
7,3 10 136
ocen
7,3 10 1 10136
7,3 3
oceny krytyków
Majestic
powrót do forum filmu Majestic

Co z tą Polską??

ocenił(a) film na 9

Dlaczego ja o tym filmie musiałem dowiedzieć się z filmwebu a nie z kina?Jak to jest ,że jak jest już jakaś nie hiper super mega produkcja filmowa za setki milionów to nikt się tym nie interesuje? kiedy obejrzałem ten film wiedziałem że jest świetny, więc dlaczego wcześniej o nim nie słyszałem!? I kiedy premiera w Polsce, zresztą czy warto bo film już trochę ma, ale wart obejrzenia. To Na Pewno!!!ode mnie 9/10

ocenił(a) film na 9
Grzesiubb

Może dlatego ,że dopasowują filmy do polskiej "masy" ?

ocenił(a) film na 9
Agaciorr

Tak, pewnie puszczają tylko to na co pójdzie większość. Ale z drugiej strony nazwisko Carrey i dobra promocja powinna pomóc temu filmowi się przebić. Nie rozumiem tego kraju, chyba nigdy nie zrozumiem.

ocenił(a) film na 8
Grzesiubb

Multipleksy pokonały zwykłe kina to jest jeden z powodów. Ale powodów jest dużo więcej. Mówimy o Polsce w której obejrzeć Polski film to cud. Gdyż jeżeli wchodzi taki Weekend to inne Polskie filmy się nie liczą ;/

pawell190

Film był sporą klapą finansową w USA (28 mln$ wpływów przy 72 mln$ budżetu) do tego jeśli dobrze pamiętam recenzje były dość słabe w kontekście tego, że Majestic miał być uczestnikiem oskarowego wyścigu za 2001 rok. Trzeba też dodać, że film wchodził jako trzeci obraz Daarabonta po "Skazanych na Shawshank" i "Zielonej Mili... Słabo zarabiał również poza USA (zaledwie 9 mln$). Wszystko to sprawiło, że polski dystrybutor wystraszył się i wypuścił film z Carreyem prosto na DVD.

A tak przy okazji to solidny film z miłym epizodem Bruce'a Campbella i jak zawsze dobrym Carreyem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones