PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31860}

Majestic

The Majestic
7,3 10 132
oceny
7,3 10 1 10132
7,3 3
oceny krytyków
Majestic
powrót do forum filmu Majestic

to tak jak zobaczyć rodziców w łóżku.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
BlackShit

bez przesady. Naprawdę się spisał i jest to kolejna jego dobra rola..

ocenił(a) film na 2
BlackShit

zobaczyć starych w łóżku to szok obrzydzenia i niesmaku. A Carrey tu to lalka aktora- pacynka co chodzi i sie szczerzy. nuuuuuuuuuuuuuuuuda dla bezsennych

schiz

Numer 23 :-D

ocenił(a) film na 8
BlackShit

ten aktor ma na swoim koncie nie tylko role komedianta. Jest naprawdę świetny w tym, co robi, szkoda, że tak się go szufladkuje.

użytkownik usunięty
BlackShit

Wiesz czym się różni przeciętny aktor od wybitnego? Otóż tym, że trudniej zagrać głupiego, niż normalnego. Normalną postać w filmie może zagrać każdy, ale nie każdy ma taki talent do gry, żeby bez wypowiadania jakichkolwiek słów rozśmieszać publiczność. Jim Carrey nie tylko gra w komediach, a więc tym bardziej powinno się go docenić. Polecam "Truman Show", "Człowiek z księżyca".

Prawda.
Carrey to nie tylko Ace Ventura oraz Głupi i Głupszy. To coś znacznie więcej!
pozdrawiam
ps. również polecam wymienione filmy :)

ocenił(a) film na 10

Do wymienionych przez Ciebie filmów chciałbym dodać "Numer 23" i "Zakochany bez pamięci". :)

signature

"Numer 23" to był dla mnie szok poznawczy, i naprawdę dobry film.

użytkownik usunięty
creep_

Niestety nie świadczy to o tobie najlepiej.

użytkownik usunięty

"Wiesz czym się różni przeciętny aktor od wybitnego? Otóż tym, że trudniej zagrać głupiego, niż normalnegoWiesz czym się różni przeciętny aktor od wybitnego? Otóż tym, że trudniej zagrać głupiego, niż normalnego." Świetnie to określiłeś :)

BlackShit

Dobre porównanie bo obie te rzeczy są jak najbardziej naturalne.Jim Carrey w dramacie to jest naturalna rzecz bo to bardzo dobry aktor,który poradzi sobie w każdej roli.Rodzice w łóżku to też jest naturalna rzecz bo przecież ktoś musiał cię zrobić.

Znawca kina

oczywiscie, ze naturalne, tylko ja na to patrzeć nie chcę

BlackShit

To nie wchodź do nich wtedy gdy się pukają.

ocenił(a) film na 6
Znawca kina

pukaj gdy się pukają

ocenił(a) film na 6
antybohater

...a wal gdy się walą...

użytkownik usunięty
filthy_pig

...tudzież rżnij głupa, gdy się rżną lub napier..alaj, gdy się pier..olą...
A serio to Wasze teksty (BlackShit, Znawcakina, antybohater i fillthy_pig) uczyniły mój dzień xD

BlackShit

napisac taki komentarz to jakby nie znac sie do konca na tym co sie pisze
gral pare dosyc powaznych rol i nieco dramatycznych, to nie tak ze potrafi zagrac tylko dziwakow

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Polecam "Zakochany bez pamięci - Eternal sunshine of the spotless mind". Jim Carey jest jednym z bardziej pracowitych i utalentowanych ludzi. Ale to po prostu moja prywatna opinia.

BlackShit

najlepszy opis jaki widziałem ;-) ale się z nim nie zgadzam

jasio88thc

ja też sie nie zgadzam, ale opis mnie mega rozbawił;-) brawo za poczucie humoru! :)

ocenił(a) film na 7
BlackShit

no, bezcenne hahahahahahahahahahahaha

a film dobry

BlackShit

To chyba Truman Show nie oglądałeś.

Lisowczyk

moze film jest dobry (Majestic), ale to nie znaczy, ze autor glownego komentarza nie ma racji. Ja ogladajac Carey'a w 23 tez mialam to odczucie zmieszania. Po prostu cos bylo nie tak.

mr_bombastic

"po prostu coś było nie tak", bo po prostu wasze ograniczone umysły nie są w stanie nie szufladkować ludzi. Trzeba na prawdę niewiele się znać (a ja nie znam się specjalnie na kinematografii), żeby stwierdzić, że Carrey źle gra poważne role. Właśnie za to g podziwiam,że potrafi dać popis na każdym polu! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

a Truman Show, Człowiek z Księżyca, Numer 23, Zakochany bez pamięci. W mojej opinii Jim jest naprawdę dobrym aktorem i jak się okazuje bardzo wszechstronnym

ocenił(a) film na 8
markin

wymieniłeś, również w mojej ocenie, najlepsze jego filmy. Jako aktor dramatyczny jest świetny.

ocenił(a) film na 8
markin

ja bym dorzucił jeszcze Lemony Snicket,

użytkownik usunięty
BlackShit

Jak dla mnie to chore masz porównania, bo żeby docenić aktora należy skupić się na roli, którą gra w oglądanym akurat przez Ciebie filmie. Można oczywiście porównywać go z innymi rolami, ale aktor jest wg mnie świetnym aktorem, jeśli oglądają film widzisz postać/bohatera, a nie załóżmy Jima Carreya. Ja tak miałam oglądając z nim komedie, ale także "Człowieka z księżyca", "Numer 23", czy właśnie "Majestic".

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Piszesz, jakbyś obejrzał jedynie Ace Ventura...a to świetny aktor, który ma na koncie wiele wspaniałych komediowych i dramatycznych ról - włącznie z przebieranymi. Na przykładzie ról Jima widzimy dlaczego komedie zaliczano kiedyś do dramatu - jak cienka jest linia pomiędzy tym co bardzo śmieszy i bardzo smuci - często te odczucia mogą się przeplatać. Jim Carrey ogólnie świetnie sprawdza się w komedio-dramatach

BlackShit

z całym szczcunkiem dla autora ale ten tekst rozbawił mnie do łez a ze mam wielka fantazje to nie musze dodawać ze mało śniadaniem sie nie zakrztusiłam;p a tak całkiem serio jest dobrym aktorem napewno komediowym ale do powaznych filmów też sie nadaje i gra bardzo dobrze

BlackShit

Wysnuć taką opinię, to nie wiedzieć wiele o Carreyu. Chociażby Truman Show to dramat, komediodramat, ale jednak.

BlackShit

tyle lat, a ta chuja warta teza cały czas na czele postów

użytkownik usunięty
BlackShit

Zobaczyć ten post na Filmwebie to tak jak zobaczyć rodziców w łóżku. Na dodatek twoich rodziców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones