PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657525}

Wielki Mur

The Great Wall
5,7 52 713
ocen
5,7 10 1 52713
5,2 15
ocen krytyków
Wielki Mur
powrót do forum filmu Wielki Mur

Zabierając się do tego filmu wydawało mi się, że będzie to widowisko równie wielkie jak tytułowy mur. No cóż. Widowisko wprawdzie było jednak nie takie jakiego się spodziewałem, a mogło być naprawdę dobrze. Pomijając nawet koncepcję białego wybawcy, to pomysł na przyczynę powstania tak monstrualnej konstrukcji ocenić należy bardzo dobrze. Obrona świata przed atakującymi potworami brzmi ciekawie. Cóż jednak z tego, skoro logika działań owych potworów stała na większym poziomie niż armii chińskiej. Pozbawione jakiegokolwiek sensu były również działania niebieskiej formacji, chyba, że chodziło jedynie o nakarmienie potworków. Poza tym, jak to możliwe, że kilkanaście strzał łuczników nie osiągało efektu jednej strzały bohatera. I jeszcze jedno. Efekty specjalne. Naprawdę oglądając filmy SF przyzwyczaiłem się że pewne rzeczy trzeba zrobić na wyrost. Ale przez przesady. skoki, przeskoki, latania, w większości wyglądały tak nienaturalnie, że aż bolało.
Ogólnie film przyjemny, ciekawy pomysł i w większości wykonanie równie ciekawe. Wątpię jednak aby zapadł głęboko w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones