PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10785}

Zaklinacz deszczu

The Rainmaker
7,4 15 063
oceny
7,4 10 1 15063
6,3 6
ocen krytyków
Zaklinacz deszczu
powrót do forum filmu Zaklinacz deszczu

Tutaj trzeba przyznać Copolli rację, że chyba osiągnął to czego nawet Grisham nie zrobił. John Grisham w książce zaczynał się bawić formą, w rezultacie pomimo tematu nie jest to jego najlepsza książka. Copolla podcinał zbędne konary, zmienił trochę klimat, ale filmowi wyszło to na dobre.

ocenił(a) film na 8
Lord___Sidious

też mi sie tak wydaje.
copolla "polepszył" dzieło grishama, zrobił bardzo dobry film, muszę to przyznać. pokazuje on prawdy dotyczące sądownictwa, dotyczące prawa. jak wiele może zależeć od przychylności sędziego, jak się nagina prawo, jacy potrafia być prawnicy - smutna prawda została odkryta. i jeszcze te towarzystwa ubezpieczeniowe. . .

bardzo dobra rola de vito, niezła damona, no i zauważona przeze mnie chociażby przez urodę. . . no właśnie, co to za aktorka?

ocenił(a) film na 7
Ponk

Ta aktorka
Ta aktorka to Claire Daines, grała razem z Di Caprio w "Romeo i Julia" Luhrmana.

użytkownik usunięty
Ponk

zagrane świetnie
Mnie sie i tak najbardziej podobała rola Mickeya Rourke. Idealnie tak samo jak mój prezes, gdy mnie przyjmował na praktykę wyglądał gdy zatrudniał Dammona. I ten szczery, pełny luz, gdy rozmawiał przez telefon z De Vito... To jest mistrz w swoim zawodzie. Zresztą De Vito też zagrał super.

Ponk

Chcialam napisac: grala w Terminatorze 3, ale zobaczylam, z ktorego roku pochodzi pytanie.

sylwiax

Ołał, chyba nie widziałam na filmwebie tak "starego" tematu :)
Film obejrzę jutro, dlatego podczytywałam forum.

Lord___Sidious

Co do podcinania pewnych zbędnych konarów, to Coppola we współpracy z John`em Grisham`em pozmieniał to i owo.
I zgadzam się, że wyszło to na dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones