Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Nie dosc ze jest brzydki to jeszcze nie umie grac. Gra w dosc ciekawych filmach ALE jego osoba wszystko niszczy wogule nie wiem czemu jest aktorem hmmmmm moze jego ojcem byl Woody Allen niezdziwilabym sie obaj sa tak samo pokraczni !!!!!!!!!!!!!!!!!

devoted

co chcesz do Woody'ego? dziecko, kogo jak kogo ale od Allena wara!

Yokichi

No tak bo przecierz jego filmy sa BARDZO ambitne i smieszne AKURAT. nie mam najmniejswzego pojecia co ty widzisz w jego filmach

devoted

Hmmm..nie rozumiem tylko dlaczego oceniasz tutaj jego wygląd? Nawet jeśli jest brzydki to znaczy, że nie ma prawa grać w filmach? A to niby od kiedy?

blacki

tego nie powiedzialam poprostu uwazam ze nie umie grac poza paroma przypadkami gdzie gral nawet niezle.w koncu rzeczywistosc nie jest tylko biala ale i czarna a filmy sa jej odzwierciedleniem (przynajmniej czasami) wiec w filmach musza grac zarowno ladni jak i brzydcy tylko niech graja DOBRZE i tylko o to prosze.

devoted

Damon świetnie zagrał w Team America: World Police

Uriel

w czym? nie slyszalam o tym filmie. jak dla mnie to jego najlepsze role byly w Zaklinacz deszczu i Jay i Cichy Bob kontratakują gdzie parodiowal z Benem Buntownika z wyboru! Tylko.

Uriel

Zgadzam się w pełni :) Jego najlepsza rola w życiu ;]
W sumie to aktor kiepski , strasznie "mułowaty" ;) zabija filmy , gdy gra można zasnąć z "wrażenia" ;p Różne są gusta , nie którzy go lubią :| Według mnie za wysoka średnia ! powinno być ok. 3 nie więcej ;]
Bez obrazu dla fanów (są jacyś fani?) ale po pierwszym filmie który obejrzałem z nim , trafił on na moją liste "najgorszych aktorów w histori kina" :)

Ico2

A ja go lubię i uważam, że jest przystojny:)

sheLOSTcontrol

matt damon, matt damon
team america wymiatający film

Kylo_akapolko

buhahahaha dobre dobre ten tekst w tym filmie mnie rozpiedolił hahahaha dzięki za porawienie humoru

devoted

byc moze jest aktorem, bo wie m.in. co to jest gramatyka i ortografia :D

devoted

NAPISAŁA FANKA BENA AFFLECK'A, HEHEHEHEHEHEHE................ ....

Veda12

co wy z tym Damonem poszaleliscie;P są jego dwa tematu w gorących tematach

Marcysia

nie jest pokraczny:/jak człowiek z takimi białymi zębami , pełnymi ustami,niebieskimi oczkami,ładnymi włosami może być nie urodny?ciekawa jestem kto twoim zdaniem jest przystojny ,buehehe pewnie nick carter z bakstrit bojs

Marcysia

Weszłam tu dlatego, że to było w gorących tematach:-)

Veda12

ja też:Pale też weszłam dlatego,że ktoś pewnie 1000razy szpetniejszy od Matta obraża jego wygląd

Marcysia

Co do tego nie mam wątpliwości:-) Tylko tacy ludzie wypisują o aktorach i aktorkach, że są brzydcy itd.

Veda12

Ja nie wiem czy jest przystojny czy brzydki, z racji tego żem facet to nawet nie wnikam :P ale wiem jedno Matt jest świetnym i solidnym aktorem co udowodnił w filmach "Utalentowany pan Ripley" czy chociażby "Buntownik z wyboru".

Aldo_Martinez

No i o to chodzi, o grę, bo to jest najważniejsze. A nie takie pisanie, że to kiepski aktor bo jest brzydki. Aktorem jest dobrym i co do tego nie ma wątpliwości.

Veda12

Do jednej z pierwszych wypowiedzi :
Filmy Allena SĄ bardzo śmieszne i bardzo ambitne. Naprawdę nie wyczuwasz ambitności ? ten reżyser jest rewelacyjny. Annie Hall , Wszyscy mówią kocham cię , Przejrezć Harrego , Jej wysokość Afrodyta...

Veda12

hahaha ale jej dogadałaś :D choc faktycznie Affleck to super mega aktor (lol)przeciez ma tyle nominacji do Złotych Malin wow:D

MadaFakaMan

Affleck jest takim aktorem jak Jennifer Lopez aktorką:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones