Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

On jest okropny... Mało filmów z nim widziałam, ale może to dlatego, że trudno mi się na niego patrzy... :/

użytkownik usunięty
Mana

to jet typowa postawa osoby która coś komuś zazdrości, Matt jest dobry w tym co robi a przy okazji niektórym sie podoba , ale o gustach się nie dyskutuje:)

Nie twierdzę że gra źle... Oglądałam "Buntownik z wyboru" i podobało mi się jak on gra. Ale po prostu gdy widzę, że w jakimś filmie Matt gra to jakoś odpycha mnie jego nazwisko od obejrzenia danego filmu...

Mana

Jeszcze widziałaś Szeregowca Ryana z nim :):P Cóż... Myśle, że nie jest aż taki zły... Są gusta i guściki. Popre Cię jedynie w tym, że dobrze gra :P

Madziara_3

No patrz masz rację Madziu :D Tyle, że w Szeregowcu to on znowu tam taki najważniejszy nie jest, więc go aż tyle tam nie widać :P, bo w końcu go przez pół filmu szukają, a drugie pół starają się go ochronić żeby nie zginął, więc mimo że gra tytułową postać to mało go tam widać jest :P. A tak na marginesie to nie wiem dlaczego jestem jakoś tak do niego uprzedzona :/ ale nic nie poradze...

Mana

Gra dobrze, widzialem kilka swietnych filmow z nim (np "Good Will Hunting", albo "Hazardzisci") i nie wiem co w nim moze byc takiego odpychajacego. Jezeli dobry aktor to dla Ciebie aktor, ktory Ci sie podoba to zawsze mozesz popiszczec przy filmach z przystojnymi beztalenciami w rodzaju np Haydena Christensena.

____16

Jaaa... dlaczego wszyscy mi tu wmawiają że ja mówię że Matt źle gra?! WCALE TAK NIE TWIERDZE!! I wcale tu nie chodzi o jego wygląd, że źle mi się na niego patrzy, bo nie jest od razu jakiś obrzydliwy, ale jakoś tak po prostu... nie mam pojęcia dlaczego... Jak do tego dojdę to dam wam znać ;-) :D. Pozdrawiam =).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones